wtorek, 19 czerwca 2012

Pomóż kociakom oddając kosmetyki!!

To do wszystkich dziewczyn, które tak jak ja mają małą kontrolę nad ilością kosmetyków pojawiających się w łazienkowej szafce ;-) Siempre la belleza, którą pewnie kojarzycie już z rozdania jakie tu promowała jest pomysłodawczynią akcji, gdzie wysyłamy niechciane kosmetyki (mogą być nawet trochę zużyte) a te wędrują na aukcje allegro, które zasilą konto fundacji Agapeanimali i pójdą na utrzymanie i opiekę nad kociakami. Idealnie!! Mój projekt denko się przedłuża wybitnie, bo ciężko mi się zużywa kosmetyki, których po prostu nie lubię.


Co można wysyłać?
1. Kosmetyki. W dobrym stanie, niezniszczone, nieprzeterminowane, nie całkowicie zużyte. Pełna dowolność, kolorówka, pielęgnacja, perfumy, co tylko macie i chcecie oddać. Nie muszą być to produkty nowe i nieużywane!
2. Biżuteria. Nie, nie złota :D Również nie zniszczona, w dobrym stanie. Ważne aby była ładna, by ktoś był zainteresowany kupnem.
3. Rękodzieło. Pojawiły się głosy, że chciałybyście przekazać dla fundacji coś, co wykonałyście własnoręcznie - czy to biżuteria, czy akcesoria, czy cokolwiek innego, co ktoś chciałby kupić.
4. Akcesoria, dodatki, bajery.
5. Inne rzeczy, które Waszym zdaniem się nadają.

Szczegóły na blogu Bellezy TUTAJ


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz